Вивіз рідких нечистот

Асенізатор. Вивіз рідких нечистот

ПОСЛУГИ АСЕНІЗАТОРА

від 100 грн за 1м3
  • Побутові (колодязі, вигрібні ями (септики))
  • Жиромасса (жировловлювачі, колодязі, відстійники)

Замовлення та консультація за телефонами

Наша техніка

Якщо ваш приватний будиночок, котедж або дача обладнані септиком, то вам знадобляться асенізаторські послуги для підтримки його в режимі, що вимагає санітарно-екологічними та іншими законодавчими нормами. Це стосується і великих мегаполісів, ресторацій та інших промислових центрів, де виконати поставлене завдання можна лише за допомогою асенізаторських машин. Очищення септиків нашою компанією забезпечить вам бездоганну чистоту та порядок.

ТОВ «Комунальник Харків» надає послуги з відкачування вигрібних ям. Очищення вигрібних ям з фекальними відходами та їх промивання проводиться за тим же принципом, що й очищення септиків лише трохи частіше. Для цього використовують ілососні машини, які має наша компанія. Ми виконуємо асенізаторські послуги швидко та якісно, ​​пропонуючи комплексний підхід та високий рівень обслуговування.

Послуги асенізатора на сьогоднішній день широко затребувані. Асенізаторські послуги передбачають очищення каналізаційних сховищ нечистот, транспортування, утилізацію відходів приватних та промислових організацій, талих та зливових вод, що потрапляють у вигрібні ями.

Відкачування та вивезення нечистот потребують професійного підходу. Своєчасно проведені роботи позбавляють наших клієнтів проблем і клопоту. Вивезення рідких побутових відходів проводиться відповідно до норм законодавства.

Ми пропонуємо доступні ціни та якісний сервіс обслуговування та готові надати послугу як разово, так і укласти договір на постійне обслуговування. За допомогою наших фахівців очищення септика або іншого резервуару буде проведено якісно, ​​оперативно та без затримок.

Вартість асенізації залежить від обсягу виконаних робіт. Дізнатися точну вартість послуги асенізатора, можна просто зателефонувавши або відправивши онлайн заявку.

Послуги асенізації мають великий попит у мешканців заміських будинків, обладнаних автономними каналізаційними системами. Послуги асенізатора затребувані на підприємствах, які потребують своєчасного прочищення каналізації.

Компанія «Комунальник Харків» надає послуги з очищення туалетних кабін. За допомогою спеціальних машин, високоякісних дезодоруючих та дезінфікуючих препаратів наша компанія проводить очищення туалетних кабін біотуалетів з метою забезпечити повноцінну автономну систему, яка стала такою популярною при проведенні масових святкувань та гулянь. Обслуговування туалетних кабін включає очищення вмісту із накопичувального бака, усунення запахів спеціальним розчином, хімічну обробку внутрішніх кабінок, заправку баків дезінфікованими засобами.

Компанія «Комунальник Харків» надає послуги з очищення автомийок. Очищення автомийок – це очищення стоків автомийок, яке дозволить використовувати зворотне водопостачання для миття автомобілів. Це вигідно господарям цих закладів, оскільки зменшується кількість витрат води та природно – підвищується рентабельність підприємства.

Компанія «Комунальник Харків» також надає послуги з обслуговування АЗС. Комплексне обслуговування АЗС нашими професіоналами забезпечить вам надійну та безперебійну роботу вашого підприємства. Якісні послуги, професіоналізм, прийнятні ціни, термінові виклики та вирішення інших аварійних ситуацій нашою компанією – запорука вашого успіху.

Піднімати відкладення із глибини до 4 м. Очищати зливові колодязі, промислові та харчові відстійники (жировловлювачі, автомийки, септики).

дзвінки на території України безкоштовно!