Монтаж та заміна труб водопостачання

Монтаж та заміна труб водопостачання, водовідведення

Вартість послуг

Заказ і консультація за телефонами

Монтаж та заміна труб водопостачання

Монтаж водопроводу в першу чергу починається зі складання проекту, що передбачає детальне планування всіх трубопроводів, перехідників, кранів та з’єднань. До моменту складання проекту вже має бути ясність щодо використання водонагрівальних приладів – чи це буде суміщений з водонагріванням опалювальний котел або чисто водонагрівач накопичувального типу. А для цього господарі повинні чітко визначитися з плануванням будинку, знати, де розташовуватиметься ванна, туалет, кухня, скільки санвузлів буде в будинку.

Фахівці ТОВ «Комунальник Харків» виробляють монтаж систем гарячого та холодного водопостачання з урахуванням усіх побажань клієнта та останніх технічних вимог. У роботі майстра компанії використовують лише сертифіковані матеріали підвищеної надійності та надають три роки гарантії на всі види робіт.

При складанні проекту обов’язково враховується і те, де буде розташовуватися лічильник споживання води, яким чином здійснюватиметься злив відпрацьованої води та його підключення до каналізації. У будь-якому випадку для складання грамотного проекту на монтаж водопроводу необхідно запросити до будинку фахівця з нашої компанії, який замалює всі деталі, запише побажання клієнта і складе план квартири або будинку з урахуванням особливостей установки системи водопостачання.

Далі складений проект узгоджується із замовником, визначається його кошторисна вартість, підбираються матеріали та обладнання та можна приступати до його реалізації.

Варто відзначити, що система водопроводу є не тільки трубопровід від джерела води до крана на кухні або у ванній. Це складна система, що має на увазі водонагрівальні прилади, змішувачі, накопичувачі, фільтри, лічильники, відстійники, слив у каналізацію і т.д.

До речі сказати, що практично всі саморобні водопроводи страждають однією недугою — явно відчутним запахом каналізації, що йде прямо з мийки. Правильно встановити сифони під мийками, передбачити коліна та перепади труб за висотою можуть лише справжні професіонали.

Компанія «Комунальник Харків» одна з небагатьох компаній, що спеціалізуються на прокладанні води у приватну будівлю або на дачу. Весь монтаж водопроводу в приватному будинку здійснюється відповідно до встановлених норм і правил. У нас працюють тільки професіонали з великим досвідом роботи в даній сфері, що дозволяє нам виконувати всі супутні роботи в короткий термін і без шкоди майну клієнта.

Проектування холодного та гарячого водопостачання здійснюється, найчастіше, паралельно з каналізаційною системою.

дзвінки на території України безкоштовно